Peder Duke färgseriegrafi

Peder Duke färgseriegrafi
Peder Duke färgseriegrafi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): Komposition i rött och svart, signerad och daterad Peder Duke 1996, 170/200, seriegrafi, ca 30x41 cm

307499

2015-04-26