Nils Jonsson skåp

Nils Jonsson skåp
Nils Jonsson skåp
Nils Jonsson skåp
Nils Jonsson skåp
Nils Jonsson skåp
Nils Jonsson skåp
Nils Jonsson skåp
Nils Jonsson skåp
Nils Jonsson skåp
Nils Jonsson skåp
Nils Jonsson skåp
Nils Jonsson skåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS JONSSON, 1950-tal, skåp, modell Vreta, design för Bra Bohag, teak, höjd ca 159, 119x42 cm

Ytslitage, ovanskiva med fläckar

307506

2015-04-27