Nils Jonsson skåp
2015-04-27
307506
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NILS JONSSON, 1950-tal, skåp, modell Vreta, design för Bra Bohag, teak, höjd ca 159, 119x42 cm
Ytslitage, ovanskiva med fläckar