Janos Lajos Tihanyi oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JANOS LAJOS TIHANYI (Ungern, 1892-1957): "Budapest", signerad Janos Lajos Tihanyi, olja på duk, ca 69x99 cm

Dukskada

307508

2015-04-27