Matbord Kai Kristiansen

Matbord Kai Kristiansen
Matbord Kai Kristiansen
Matbord Kai Kristiansen
Matbord Kai Kristiansen
Matbord Kai Kristiansen
Matbord Kai Kristiansen
Matbord Kai Kristiansen
Matbord Kai Kristiansen
Matbord Kai Kristiansen
Matbord Kai Kristiansen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD med två utdragsskivor, teak, 1960-tal, design Kai Kristiansen, höjd ca 71, 133x84, skivorna 52 cm vardera, totalängd 188 cm

Bruksslitage

307515

2015-04-27