Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, insjölandskap med bro och flanör, monogramsignerad J N-s, olja på pannå, ca 10 x 12 cm

307523

2015-04-26