Kaffekanna sockerskål gräddkanna

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL, silver, importstämplar, jugend, handtag i trä, kannans höjd 21 cm, total vikt ca 1010 g, gräddkanna i nysilver medföljer

Ytslitage

307533

2015-04-27