Einar Norelius oljemålning

Einar Norelius oljemålning
Einar Norelius oljemålning
Einar Norelius oljemålning
Einar Norelius oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EINAR NORELIUS (1900-1984): Djuransikte, signerad och daterad E. Norelius 74, olja på pannå, ca 78x86 cm

307534

2015-04-27