Fat skål silver

Fat skål silver
Fat skål silver
Fat skål silver
Fat skål silver
Fat skål silver
Fat skål silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, silver, Malmö 1934, SKÅL, sterlingsilver, C.G. Hallberg, Stockholm 1955, diameter 26 resp 15,5x15,5 cm, vikt ca 617 g

Ytslitage, repor

307541

2015-04-27