Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, silver, Malmö 1934, SKÅL, sterlingsilver, C.G. Hallberg, Stockholm 1955, diameter 26 resp 15,5x15,5 cm, vikt ca 617 g
Ytslitage, repor
307541
2015-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här