Helge Franzén oljemålning

Helge Franzén oljemålning
Helge Franzén oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGE FRANZÉN (född 1913): Utsikt mot innergården, signerad H. Franzen, olja på duk, 136x35 cm

307542

2015-04-27