Ordnar

Ordnar
Ordnar
Ordnar
Ordnar

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORDNAR och medalj på spänne, Vasaorden, i guld, Skogsvårdssyrelsens förtjänstmedalj i förgyllt silver, Dannebrogen, Danmark, med Fredrik IX:namnchiffer, S:t Olavsorden, Norge samt miniatyrer till de tre ordnarna
Proveniens: Jägmästare Hans Hedlund

307546

2015-05-28