Hängskåp senbarock

Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, senbarock, 1700-tal, förgyllt beslag, betsad ek, höjd ca 72, 60x23 cm

Slitage

307569

2015-04-27