Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
VICKE LINDSTRAND (1904-1983), vas, glas, graalteknik, Kosta, underfång i brunt, överfång i lila, signerad Kosta LH 1589, höjd 12,5 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre repor
307574
2015-04-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner