Vicke Lindstrand vas

Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

VICKE LINDSTRAND (1904-1983), vas, glas, graalteknik, Kosta, underfång i brunt, överfång i lila, signerad Kosta LH 1589, höjd 12,5 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre repor

307574

2015-04-27