Einar Forseth blandteknik

Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Geometrisk komposition, signerad och daterad Forseth 1959, blandteknik, ca 71x40 cm, möjligen skiss till dekoration i hugget glas

307586

2015-04-27