Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EINAR FORSETH (1892-1982): Geometrisk komposition, signerad och daterad Forseth 1959, blandteknik, ca 71x40 cm, möjligen skiss till dekoration i hugget glas
307586
2015-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här