Takarmatur Vilhelm Wohlert

Takarmatur Vilhelm Wohlert
Takarmatur Vilhelm Wohlert

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILHELM WOHLERT, "Satellit Pendant Lamp", takarmatur, för Louis Poulsen, 1960-tal, kupa i opalglas, höjd ca 45 cm

Obetydliga nagg, plastkåpa saknas, nedsmutsad kupa

307619

2015-04-27