Burk med lock marmor 1800-tal

Burk med lock marmor 1800-tal
Burk med lock marmor 1800-tal
Burk med lock marmor 1800-tal
Burk med lock marmor 1800-tal
Burk med lock marmor 1800-tal
Burk med lock marmor 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

3 000 SEK

BURK med lock, marmor, 1800-tal, höjd 24 cm

Ytskador och nagg

307626

2015-04-27