Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
RÖKBORD, 1900-talets första hälft, jugend, ek, bricka i koppar, 4 delar utensielier medföljer, höjd 60, diameter 66 cm
Torrsprickor, spricka i underrede, slitage
307641
2015-04-27