Rökbord ek och koppar

Rökbord ek och koppar
Rökbord ek och koppar
Rökbord ek och koppar
Rökbord ek och koppar
Rökbord ek och koppar
Rökbord ek och koppar
Rökbord ek och koppar
Rökbord ek och koppar

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

RÖKBORD, 1900-talets första hälft, jugend, ek, bricka i koppar, 4 delar utensielier medföljer, höjd 60, diameter 66 cm

Torrsprickor, spricka i underrede, slitage

307641

2015-04-27