Birgit Forsell oljemålning

Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGIT FORSELL (1909-?): Stilleben med frukter, signerad Birgit Forsell 1951, olja på pannå, 34x31 cm

307646

2015-04-27