Olle Skogman oljemålning

Olle Skogman oljemålning
Olle Skogman oljemålning
Olle Skogman oljemålning
Olle Skogman oljemålning
Olle Skogman oljemålning
Olle Skogman oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE SKOGMAN (1878-1968): "Motiv från Smalsund" , signerad Olle Skogman, olja på duk, ca 43,5x59 cm

307648

2015-04-27