Spelbord rokoko

Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SPELBORD, 1700-tal, rokoko, fanerad i alm, spelskiva med skålade markerhållare, höjd 79, 91 x 46 cm

307652

2015-04-27