Rune Hagberg tusch
2015-04-27
307653
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RUNE HAGBERG (1924-2015): "Doors of perception", signerad och daterad á tergo Hagberg 73, tusch på duk, ca 65x50 cm
Fläckar