Rune Hagberg tusch

Rune Hagberg tusch
Rune Hagberg tusch
Rune Hagberg tusch
Rune Hagberg tusch

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUNE HAGBERG (1924-2015): "Doors of perception", signerad och daterad á tergo Hagberg 73, tusch på duk, ca 65x50 cm

Fläckar

307653

2015-04-27