Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Marint motiv, signerad och daterad L Richarde 1892, olja på duk uppfodrad pannå, ca 58 x 84 cm
Krackeleringar
307679
2015-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här