Miniatyrmålning

Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

MINIATYRMÅLNING, Leonard Henrik Roos af Hjelmsäter (1787-1827), porträtt av officer, signerad, omkring 1800, gouache, i förgylld ram, frånsidan med hårlock, höjd ca 6,5 cm

307700

2015-04-28