Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
MINIATYRMÅLNING, Leonard Henrik Roos af Hjelmsäter (1787-1827), porträtt av officer, signerad, omkring 1800, gouache, i förgylld ram, frånsidan med hårlock, höjd ca 6,5 cm
307700
2015-04-28