James Coignard blandteknik

James Coignard blandteknik
James Coignard blandteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard, numrerad 69/90, blandteknik på carborundum, ca 50x67 cm

307705

2015-04-28