Brickbord med intarsia
2015-04-28
307717
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKBORD, 1940/50-tal, björk, med intarsia, löstagbar bricka, höjd 53, 65x42 cm
Bruksslitage