Lampkupa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAMPKUPA, 1900-talets andra hälft, sannolikt Vilhelm Wohlert, opalglas, höjd ca 63 cm

Upphängning saknas, obetydliga nagg, nedsmutsad, ytmärken

307749

2015-04-28