Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LAMPKUPA, 1900-talets andra hälft, sannolikt Vilhelm Wohlert, opalglas, höjd ca 63 cm
Upphängning saknas, obetydliga nagg, nedsmutsad, ytmärken
307750
2015-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här