Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GÖSTA ADRIAN-NILSSON (GAN) (1884-1965): Landskap med byggnad signerad och daterad GAN 1911, olja på pannå, 28x20 cm
Krackeleringar
307754
2015-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här