Gösta Adrian Nilsson oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (GAN) (1884-1965): Landskap med byggnad signerad och daterad GAN 1911, olja på pannå, 28x20 cm

Krackeleringar

307754

2015-04-28