Silverskålar

Silverskålar
Silverskålar
Silverskålar
Silverskålar
Silverskålar
Silverskålar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 2 st., silver, K. Anderson resp. C.G. Hallberg, Stockholm 1928 resp. 1950, hamrad dekor, varav en invändigt förgylld, höjd ca 7-7,5 cm, totalvikt ca 233 g

Bruksslitage

307761

2015-04-28