Samling miniatyrporträtt
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRPORTRÄTT, tidigt 1800-tal, 6 st., i olika material, RELIEFER, 5 st., i gips, för daktyliotek, bokmärke, strumpeband och avbildning i siden, samt en siluettedocka i klippt papp daterad 1837
Smärre slitage och nagg
307776
2015-04-28