Samling miniatyrporträtt

Samling miniatyrporträtt
Samling miniatyrporträtt
Samling miniatyrporträtt
Samling miniatyrporträtt

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRPORTRÄTT, tidigt 1800-tal, 6 st., i olika material, RELIEFER, 5 st., i gips, för daktyliotek, bokmärke, strumpeband och avbildning i siden, samt en siluettedocka i klippt papp daterad 1837

Smärre slitage och nagg

307776

2015-04-28