Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal, svartlackerade, skuren dekor av bl a blommor, klädsel i textil med motiv av stjärnor, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage
307777
2015-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här