Presentpappershållare
2015-04-28
307789
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PRESENTPAPPERSHÅLLARE, 1900-talets början, förnicklat stål, för 3 storlekar samt snöre, papperslängd 59, 42 samt 22 cm, djupmått 68, bredd 65 cm
Ytslitage