Takarmatur Sigvard Bernadotte

Takarmatur Sigvard Bernadotte
Takarmatur Sigvard Bernadotte
Takarmatur Sigvard Bernadotte
Takarmatur Sigvard Bernadotte

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE, takarmatur, 1950-tal, svartlackerad skärn, stomme i gulmetall, skärmen märkt Sigv Bernadotte, diameter ca 50 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

307795

2015-04-28