Skålar Stig Lindberg

Skålar Stig Lindberg
Skålar Stig Lindberg
Skålar Stig Lindberg
Skålar Stig Lindberg
Skålar Stig Lindberg
Skålar Stig Lindberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG LINDBERG, skålar, 2 st, Gustavsberg, fajans, vitglaserade med polykrom dekor, signerade med Gustavsbergs Studiohand i blått, höjd ca 9-14, längd 27 resp 24 cm

Den större skålen med nagg

307796

2015-04-28