Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAVID HICKS, troligen England, 1800-tal, tillskriven: Sjö i skymningslandskap, signerad D. Hicks, olja på duk, ca 20x41 cm
Krackeleringar
307800
2015-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här