David Hicks oljemålning

David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAVID HICKS, troligen England, 1800-tal, tillskriven: Sjö i skymningslandskap, signerad D. Hicks, olja på duk, ca 20x41 cm

Krackeleringar

307800

2015-04-28