Besticksdelar

Besticksdelar
Besticksdelar
Besticksdelar
Besticksdelar
Besticksdelar
Besticksdelar
Besticksdelar
Besticksdelar
Besticksdelar
Besticksdelar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BESTICK, silver, bl a 19/1800-tal samt sked 1784 (Leffler), olika smeder samt modeller bl a engelsk snäck, bestående av: 10 matskedar, 7 bordsskedar, 5 kaffeskedar, 6 teskedar, 3 servettringar, tesil, ströare, vikt ca 1250 g

Monogram samt gravyr, slitage

307833

2015-04-28