Skrivbyrå stockholmsarbete i Karl Johan

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBYRÅ, stockholmsarbete i Karl Johan, fanérad i amhogny, förgyllda beslag, höjd ca 88, 110x51 cm

Nyckel och beslag finns att avhämta vid Utlämningen, smärre fanérskador fanérbortfall och sprickor, lös listdel finns i låda, lådorna ngt satta

307836

2015-04-28