Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): "Vinterafton, motiv från Torvalla Jämtland", signerad o ch adterad Olof W Nilsson 1917, olja på duk, 80 x 100 cm
307837
2015-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här