Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKEDAR, 10 st, silver, 17/1800-tal, BÅLSLEV, silver, 1818, total vikt ca 500 g
Diverse skador o slitage
307840
2015-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här