Charles & Ray Eames DSX stolar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHARLES & RAY EAMES , "DSX", stolar 1 par, Herman Miller, metallben, sits i gul glasfiberförstärkt formgjuten plast, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, lagning, utbytta underreden (original)

307854

2015-04-28