Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SYBORD, 1800-tal, Karl Johan-typ, mahogny, på lejontassar, höjd 73, 43x36 cm
Nyckel saknas, ytslitage, senare tygklädsel
307865
2015-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här