Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 6 st, IB Kofod Larsen, bl a teak, 1950/60-tal, omklädda i Josef Franks tyg "Manhattan"
Slitage
307868
2015-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här