IB Kofod Larsen

IB Kofod Larsen
IB Kofod Larsen
IB Kofod Larsen
IB Kofod Larsen
IB Kofod Larsen
IB Kofod Larsen
IB Kofod Larsen
IB Kofod Larsen
IB Kofod Larsen
IB Kofod Larsen
IB Kofod Larsen
IB Kofod Larsen

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 6 st, IB Kofod Larsen, bl a teak, 1950/60-tal, omklädda i Josef Franks tyg "Manhattan"

Slitage

307868

2015-05-01