Aage Strand oljemålning

Aage Strand oljemålning
Aage Strand oljemålning
Aage Strand oljemålning
Aage Strand oljemålning
Aage Strand oljemålning
Aage Strand oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

AAGE STRAND (1920-1974), motiv från Lidingö, Stockholm, signerad Aage Strand Lidingö, olja på duk, 68 x 97 cm

307877

2015-04-28