Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖGTALARE, 1970-tal, Carlsson Sonab, OA116, höj 66, 46x26,5 cm
En av högtalarna med defekt gummiskydd, slitage
307897
2015-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här