Högtalare Carlsson Sonab

Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖGTALARE, 1970-tal, Carlsson Sonab, OA116, höj 66, 46x26,5 cm

En av högtalarna med defekt gummiskydd, slitage

307897

2015-04-28