Figurin Ludvigsburg

Figurin Ludvigsburg
Figurin Ludvigsburg
Figurin Ludvigsburg
Figurin Ludvigsburg
Figurin Ludvigsburg
Figurin Ludvigsburg
Figurin Ludvigsburg
Figurin Ludvigsburg
Figurin Ludvigsburg
Figurin Ludvigsburg
Figurin Ludvigsburg
Figurin Ludvigsburg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, Ludvigsburg, 1900-talets första hälft, i form av dansande ballerina, höjd 29 cm

En hand samt klädsel med skador

307916

2015-04-28