Prins Eugen kolkrita
2015-04-28
307918
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PRINS EUGEN (1865-1947), Tyresö slott från Notholmens västudde, signerad och daterad Eugen 1905, kolkrita med täckvitt, 23 x 33 cm