Prins Eugen kolkrita

Prins Eugen kolkrita
Prins Eugen kolkrita
Prins Eugen kolkrita
Prins Eugen kolkrita

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947), Tyresö slott från Notholmens västudde, signerad och daterad Eugen 1905, kolkrita med täckvitt, 23 x 33 cm

307918

2015-04-28