Dörröverstycken Kina

Dörröverstycken Kina
Dörröverstycken Kina
Dörröverstycken Kina
Dörröverstycken Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DÖRRÖVERSTYCKEN, 1 par, 1900-tal, Kina, skuren dekor i trä, 95x27 cm

Bruksslitage

307921

2015-04-28